Сохранен 83
https://2ch.hk/ukr/res/837057.html
24 декабря Архивач восстановлен после серьёзной аварии. К сожалению, значительная часть сохранённых изображений и видео была потеряна. Подробности случившегося. Мы призываем всех неравнодушных помочь нам с восстановлением утраченного контента!

Нащо західняки тримаються за ідею соборної Великої України?.

 Безосібний  OP 07/08/21 Суб 22:02:17 #1 №837057 
images.png
Безосібний ID: Хотибор Болеславович 07/08/21 Суб 22:31:06 #2 №837059 
16263470457152.jpg
Земля все - люди ніщо. Кинути схід ми завжди встигнемо, але спочатку виїбемо і висушимо.
Безосібний ID: Дорогосил Ісайович 07/08/21 Суб 22:41:38 #3 №837061 
>>837057 (OP)
Бо це вже давно не ідея, якої треба триматися, а норма, звичайний здоровий глузд. Україна - єдина!
Безосібний ID: Сварг Артемович 07/08/21 Суб 22:53:12 #4 №837063 
>>837057 (OP)
Тому що довбойоби
Безосібний  OP 07/08/21 Суб 23:19:07 #5 №837064 
>>837059
Західна Україна знелюднється. Кого ти зібрався їбати?
Замість того, щоб тягнути баласт, який не зрозуміло чого і що хоче, могли б собі влаштувати країну точне не гірше якихось словаків чи угорців. Я в цьому більш як впевнений.
Безосібний  OP 07/08/21 Суб 23:22:51 #6 №837065 
>>837061
Східняче не грай кіна...єдина для чого, для буріння дна і вигасання?
Безосібний  OP 07/08/21 Суб 23:28:40 #7 №837066 
>>837059
Поки людям не похуй можна підняти хоч Гренландію, хоч Марс.
Земля мало, що означає. Цінні люди і має значення систкма, яку вони будують. А ці байки про "землю ізраїльську" залиш євреям.
Безосібний ID: Дорогосил Ісайович 07/08/21 Суб 23:34:36 #8 №837068 
>>837065
Це аксіома. Пояснювати єдність можна різними причинами, але всі вони не мають жодного значення. Або виберемося з цього лайна разом, або потонемо разом. Так само, як і 100 років тому. Сьогодні поступишся Кримом, завтра поступишся Дніпром, післязавтра Києвом, а потім у тебе і Львів з Мукачевом заберуть. 1921 рік вже все показав. Не займайся хуїтою
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 00:29:32 #9 №837071 
>>837068
Це
>потонемо разом
Поки що все досить очевидно і перемін у протилежний бік не передбачається
>Сьогодні поступишся Кримом, завтра поступишся Дніпром, післязавтра Києвом
Ніхто не пропонує нічим поступатися.
Я пропоную взагалі не грати у ці ігри Великої України вигаданої на початку 20 столітті та радянське "ні кроку назад", що воскресло у 2014-му.
Політична ситуація за останні сто років змінилася. Сьогоднішня Росія не Російська імперія, полякам ми і за дурно не потрібні (дивляться на нас як на буфер) та і градус агресії та апетити щодо території України в Європі практично відсутні.
Тобто є шанс для нової Західноукраїнської республіки, яка об'єднає усіх західняків, які єдині історично та ментально. Країна не розривалася б навпіл, а Київ нехай сам розйобується. Там власне і заварилася ця каша.
>Так само, як і 100 років тому
Якраз історія сторічної давності підтверджує мої слова.
УНР отрималв по зубах і швидко програла тому, що чіплялася за все, що тільки можна розпорошуючи сили.
Навіть Кубань хотіли собі впихнути.
Замість того, щоб ефективно воювати та розбудовувати державу уенерівці придушували внутрішні повстання, влада в Кмєві мінялась як калейдоскоп. В кінці галичани зрозумівши, що допомоги від УНР не дочекаєшся тому, що вона і собі допомогти не здатна перейшли на сторону Денікіна.
Аналогічно могло бути у 2014-му році.
Пощастило, що східняки аналогічно спідарашкам виробляють тєрпіліум і малоактивні у власних практично повністю русифікованих містах отримали по їбалу від української меншості, яка підтягнулась з інших регіонів: Одеса, Маріуполь, Хряків і т.д.. Росія ж як би ми не кричали про сто чи скільки там тисячну армію в'яло відреагувала на проросійський рух. Сєпари постійно жалілись, що немає навіть елементарного, боєприпасів не вистачає. Маріуполь відбили без важкої техніки і арти.
Згадай Крим і зелених чоловічків– так, хлопці у гарній новій формі, але з одними автоматиками. Та їх би на раз два роз'їбала Альфа, але відсутність політичної волі призвів, що військові своїм ходом покинули частини без спроби боротися. Дуже схоже на чітко продуману операцію, яку Рашка планувала ще до Різдва Христового, ага?!
Я веду до того, що це не ми такі ахуєнні, це Рашка така квола. А всі ці сєпари далі сидять по своїх Єнакієвих і тільки буде нагода знову кричатимуть "рассасія матушка".
Готовий здохнути десь в полях даунбасу, щоб східнячки не хлєбанули гівна, якого вони так хочуть?.
Безосібний ID: Дорогосил Ісайович 08/08/21 Вск 00:53:34 #10 №837072 
aaf.png
>>837071
>Готовий здохнути десь в полях даунбасу, щоб східнячки не хлєбанули гівна, якого вони так хочуть?
Пікрелейтед. А ти, якшо не готовий, то пиздуй до Кракова чи до Праги. Єнакієво це так само Україна, як і Жовква. Кордони України не обговорюються, заїбав
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 00:59:10 #11 №837073 
>>837072
О, підорашинське "граници откриті,уйобивай".
От такі як ти роблять все, щоб українці виїхали нахуй з Батьківщини.
Значить економіки нам не треба, ти Миколо краще в Гіталію їдь і грошики на Україну висилай, щоб нам штани підтримати , а ми тут якось без тебе в єдиній країні.
Це ти бери уйобуй в Гадессу чи Хряків та насолоджуйся місцевою публікою, може очі відкриються.
Безосібний ID: Благодар Адамович 08/08/21 Вск 01:09:22 #12 №837074 
>>837071
> а Київ нехай сам розйобується
Так не будет мань, Киев это Западная Украина, если продолжать руководствоваться пидорашими терминами, конкретно ты пчел никогда не будешь жить как человек или хотя бы на как вянгр или словак, уж слишком у тебя менталитет бляди, об такой кал грех не вытереть ботинки, впрочем я считаю тебя лучше утилизировать как бешеное даунбася.
Безосібний ID: Дорогосил Ісайович 08/08/21 Вск 01:14:29 #13 №837075 
>>837073
Я з 2016 року живу в Маріуполі, йобню. А до цього я три роки жив у Львові на вулиці Кульчицької. Що там українці живуть, що там. Якщо раптом колись перестріну тебе - зламаю їбало
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 01:22:20 #14 №837076 
>>837074
>Киев
> Западная Украина
Не в одному реченні мімікруюча ти підарашка. Кієф-мать городов русскіх. Це чув, а те, що ти висрав лише плід твоєї уяви. Більше того, Київ і сьогодні місто чуже ментально західняку те, що "я плоха панімаю украінскій язик" можна почути там досить часто. Хоча я нічого проти російського язика не маю. Інше не коментуватиму, просто нахуй.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 01:25:50 #15 №837077 
>>837075
Насрати "путін ввєді вайска", а потім с'їбати у Львів чи Хмельницький це ж так по-даунбаськи. Шкода, що влада в Києві зазвичай українофобська, я б з такого сміття робив живі щити перед окопами.
Безосібний ID: Дорогосил Ісайович 08/08/21 Вск 01:32:49 #16 №837078 
>>837077
Я не з Донбасу і навіть не зі Сходу, моя рідна мова - українська. Я себе що у Львові, що в Маріуполі почуваю як удома. У мене є родичі як із Заходу, так і зі Сходу. Так само, як і друзі. Я бував у Росії і в Польщі і я відчув, що перетинаючи кордон між Харківською та Білгородською областями, я виїжджаю з однієї країни в іншу, так само, як і при перетині кордону з Львівської області до Підкарпатського воєводства. Я жив в різних частинах країни і я знаю, що незважаючи на велику регіональну різницю, між маріупольцем і львів'янином набагато більше спільного, ніж між маріупольцем і воронежцем чи як їх там правильно називати.
То поясни мені, чому я маю слухати твою хуйню, яку ти, швидше за все, постиш за російське бабло? І це у кращому випадку
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 02:21:56 #17 №837081 
>>83707
>постиш за російське бабло
Як очікувано і як неоригінально. Все що не вписується у твою і подібних тобі людей картину світу зроблено за російське бабло. Інакше і не може бути. Ця Росія курва така всюдисуща. Тільки починає тріщати срака або бракує слів одразу Росія стає в пригоді.
>я..я...я...
Так хто ти чи що ти? Скрізь жив, скрізь був, скрізь у нього родичі і скрізь він як вдома. Так не буває. Я ж вдома, коли я на своїй малій Батьківщині. Сумніваюся, що інакше б сказав інший західняк. Люди до останнього тримаються за свої практично добиті села і міста вкладаючи гроші у будівництво житла, хоча крім нього і магазинів там вже давно ніхуя нема.. Може це і дурість, але така правда. Даунбасяни ж з легкістю переїжджають з місця на місце. Окупували дім у Красному Лучі:" та похуй жена, паєхалі в Днєпрапєтвовск". Зовсім інший менталітет.
Зрозумій, мені не цікаві твої залежності. Мені похуй, що там у Воронежі, мені похуй чим вони відрізняються чи навпаки схожі на українців. Ти висратись без згадки про Росію не можеш, сруть вони теж як ми, на сидячи?.
>То поясни мені, чому я маю слухати твою хуйню,
А ти і не маєш слухати. Цей тред взагалі не для тебе, а для західняків, скільки б їх тут не було. Ти ж баласт як і більшість адєсітів, луганчан і іншої подібної хуйні. Десять чи скільки там мільйонів тим кому не все одно фізично не перетравлять кашу з 30 мільйонів какая разніца, руского язика, братского народа, ностальгії за совком, общєм прошлим, дня пабєди, оглядки у біг бразера,родичів в Росії і т.д.. Нахуй ви взагалі потрібніі?!
Скинути баласт. Спливаємо.
Безосібний ID: Дорогосил Ісайович 08/08/21 Вск 02:43:15 #18 №837082 
>>837081
>Ця Росія курва така всюдисуща
Є підтверджена інформація про фінансування різних сепаратистських та радикальних рухів з боку РФ по всьому світу, чом би Західна Україна мала стати винятком? В 2014 були спроби підшукати мразоту на кшталт тебе, хтось навіть створював живі сторінки Галицьких Народних Республік. Тобі, напевно, тоді років 10 було, то ти й не пам'ятаєш.
>Так не буває
Ти диви, як людина виїхала зі свого села та ще й не до Польщі на заробітки, так одразу не буває такого.
>Люди до останнього тримаються за свої практично добиті села і міста вкладаючи гроші у будівництво житла, хоча крім нього і магазинів там вже давно ніхуя нема
Блять, шо воно несе? Бумери всюди тримаються за своє житло і до останнього живуть у своїх селах, а молодь всюди їздить. Хто вчитися, хто працювати, хто просто так. Йобнуте. Ти тих західняків, здається, сам тільки по телевізорі бачив
>Ти висратись без згадки про Росію не можеш
Почекай. Якщо Західна Україна має від'єднатися і будувати свою державу, то це означає, що люди, які живуть у Західній Україні, не такі самі, як в інших частинах України. Зазвичай під цим мається на увазі, що на Заході ото справжні українці, а на Сході москалі, кацапи, росіяни, малороси чи ще якась залупа. Чи ти мені хочеш щось інше розказати? Якщо іншого нічого ти мені розказати не хочеш, то будь ласка, я тобі доводжу, що на Сході і Заході живуть одні й ті самі люди. Немає сенсу одному народу створювати дві держави. Ще менше сенсу більшу частину народу віддавати Росії.
>30 мільйонів какая разніца, руского язика, братского народа, ностальгії за совком, общєм прошлим, дня пабєди, оглядки у біг бразера,родичів в Росії і т.д.
Сам придумав про 30 мільйонів? Чи на шось спираєшся?
>Зрозумій, мені не цікаві твої залежності.
А дарма, бо всі твої роздуми побудовані на чистих абстракціях, якихось уявних західняках, східняках. А от є я - конкретний приклад. І мій приклад має куди більше значення, ніж усе, що ти собі в своїй хворій голові понавигадував.

І не забувай, рано чи пізно я або ще якась притомна людина за подібну хуйню тобі їбало зламає. І повір, кожен другий "західняк" е зробить як тільки почує твою оригінальну позицію
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 04:13:55 #19 №837084 
>>837082
>підтверджена інформація про фінансування різних сепаратистських та радикальних рухів з боку РФ по всьому світу, чом би Західна Україна мала стати винятком?
Не хочу піднімати цю тему, тільки відмічу, що Росія не приєднала Даунбас.
Чому?. Тому, що це їй не потрібно або хто заборонить?. Україна їй потрібна єдиною, слабкою із купою внутрішніх протиріч. Таку Україну легко контролювати і бере сьогодні Росія економічним мором роблячи ставку на те, що у неї більший запас міцності. Це просто як два на два. Бойові дії в'ялі вже 6 років, а в найбільш русифікованих містах ніяких проросійських рухів. Скоро газ в обхід України піде, ще б від портів якось нас відрізати, щоб пшеничку не було як вивозити, тоді самі приповземо.
>Тобі, напевно, тоді років 10 було,
Ти йдеш на золото по порашних кліше. Вище я був агентом Москви, а тепер тиснеш на те, що я школоло. Може це ти шмаркач?, але використовувати таку примітивну тактику у суперечці для мене означає принижуватися.
>Ти диви, як людина виїхала зі свого села та ще й не до Польщі на заробітки, так одразу не буває такого.
Поїдь по селах і містечках Західної України і подивись скільки там люди будують. Обласні міста типу Франика, Хмельницького чи Чернівці у 200 тис. чол.мають темпи будівництва такі ж, а часто і вищі, ніж майже мільйонне Дніпро, Запоріжжя чи Харків. Люди їдуть у Польщу, Хуйольщу та байдуже куди і повертаючись з грошима, купують собі житло тому, що хочуть жити вдома. Вони не їдуть у більші і розвинутіші промислові міста Сходу. Така статистика.
>Бумери всюди тримаються за своє житло і до останнього живуть у своїх селах, а молодь всюди їздить. Хто вчитися, хто працювати, хто просто так. Йобнуте
>бумери
Заспокойся дурнику припадочний.
У нас і старші люди їздять за кордон, практично кожен десь був, жив, тому вийобуватись такими речами не прийнято. Люди мають з чим порівнювати, тому розповіді про "загниваючий Захід, американофобія, братский народ, ностальгія за хлібом по 16 коп. і ковбасою по 2.20 взагалі не резонує. Я про ці речі дізнався тут, на двачі. Точніше знав, але думав, що це швидше приколи, а не те, що є люди і в великій кількості, які дійсно так вважають. Потім подібну хуйню чув від хряківчан, а в 2013-му це лайно потекло з усіх щілин і стало зрозуміло, що на Сході-Півдні насправді живе багато довбойобів.
> у Західній Україні, не такі самі,
>>Чи ти мені хочеш щось інше розказати?
Не знаю, що ти маєш на увазі під "такі самі"?, але ти чи більшість,там східніше може себе вважати українцями та ким завгодно.
Тільки чи означає це, що ми приречені на єдність?. Особливо, якщо профіти від такої єдності сумнівні. Енергію, мотивацію людей та ресурси, які можна спрямувати на щось корисне країна змушена витрачати на якісь українізації, на мовні екзамени для чиновників, на будівництво у східноукраїнських парашах, які були під окупацією, щоб показати, що Україна насправді це щось хороше, на блокування сайтів, розбудову поліційного апарату. Нащо?. Повтооюю...хочеться людям жерти гівно ложками?, нехай жеруть. Якщо ми такі однакові, то чому підтягувати і контролювати треба вас?. Без ЗУ скотилися би в Білораху за кілька років і не треба бути дохуя експертом, щоб це розуміти. Це як мати родича алкоголіка в одній хаті. "Терпіти не можна з'їхати", тільки треба вирішити, де поставити кому, але час йде, алкоголік тягне усіх на дно і буже момент, коли вибратися з дна буде не можливо.
>Сам придумав про 30 мільйонів? Чи на шось спираєшся?
В Україні приблизно 40 мільйонів людей. 10 з них живе на Західній, 30 в іншій частині. Може плюс мільйон туди, плюс сюди, зрозуміло, що поза ЗУ є теж нормальні люди, але суть в тому, що це всеодно тотальна меншість, яка більшість на перетравить. Швидше ми станемо Наддніпрянщиною і умовна Тернопільська область стане як Дніпропетровська.
>якихось уявних західняках, східняках. А от є я - конкретний приклад
>є я
З твого опису вище, ти – людина, якій похуй де жити, яка не зважає на особливості і речі, які мене (абсолютно не русофоба) дратують. Значить тобі байдуже або ти їх і не помічаєш. Як у моєму випадку про " я нє панімаю" і це в столиці, в Києві і не один раз. Та кому я брешу, після такої хуйні для мене ця параша не столиця. Інший випадок, з виду розумна людина з Луганська, говорите, а потім він видає "поставити американців на коліна". Що?,Нащо?. Чи постійне оце брання народів, яке вже заїбало чути від старших східнячків:" да, вайна, но всьотакі ми братья". Хто ми сука?,чого розписуватися за всіх?!
Коротше ти типова какаяразніца. Може твоя рідна українська, але поважати тебе тільки через це я не буду. В німців і австрійців, португальців і бразильців теж одна мова на двох.
>І не забувай, рано чи пізно я або ще якась притомна людина за подібну хуйню тобі їбало зламає. І повір, кожен другий "західняк" е зробить як тільки почує твою оригінальну позицію
Бозя покарає ще забув додати.
Безосібний ID: Вербан Миколайович 08/08/21 Вск 07:05:41 #20 №837087 
>>837057 (OP)
комплекс неполноценности маленькой колонизированной нации
(Автор этого поста был забанен. Помянем.)
Безосібний ID: Хотибор Болеславович 08/08/21 Вск 12:02:41 #21 №837096 
16275810062830.png
>>837064
Львів 2х мільйонне місто став за 10 років з 700 тис. Це і є еліта, метрополія. Всі інші наші раби.
Безосібний ID: Хотибор Болеславович 08/08/21 Вск 12:03:59 #22 №837097 
>>837066
Система не важлива, важливо бути елітою в системі.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 12:52:48 #23 №837099 
>>837087
Так, Рюриковичі і слов'яни з Півдня Русі колонізували лісисту і дику місцевість Московщини. На території України вже будували церкви, була освіта, а фіно-угорські племена далі перебували на рівні первіснообщинного ладу. От від цього союзу колонізатора з Русі і фіно-угра з'явився ти–продукт колонізації, але це не причина мати комлекси. Так часто було в історії. Наприклад, американці теж продукт колонізації. Забув, у вас росіян стосовно американців теж коплекси.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 13:20:33 #24 №837102 
>>837096
Звідки ці мантри?.
Як показує мій досвід, житель кожного облцентру вважає, що у його місті живе на на 100, 200 і більше тисяч, ніж каже офіційна статистика.
Народжуваність від часів Януківіча впала у 2 рази, посилилась еміграція. Так скажи будьласка, звідки у Львові 2 мільйони?. Зі Львова теж емігрує народ, тільки люди там продвинутіші і шукають можливість виїхати у Західну Європу і США, а не Польщу.
> Це і є еліта
Я б дуже хотів, щоб Львів-найбільше та найпрестижніше місто ЗУ виїбало по всіх пунктах Кієф та Гадессу. Я твердо переконаний, що Київ став тим чим він є сьогодні завдяки радянській індустріалізації, урбанізації та пересення туди столиці. Без столичного статусу і перебування там усіх цих підарасів-казнокрадів, які тягнуть на себе і акумулюють гроші зі всієї країни у одному місті, бути Києву провінційним. Щось на кшталт Берліну в Німеччині. Так, найбільше, але не найбагатше і пролетарське. Сам посуди у Києві фактично два аеропорти, люди зі всієї країни мусять їхати в Бориспіль тому, що на інші аеропорти забито хуй. Експорт переважно аграрна продукція тому, що фірми реєструються в Києві і відповідно гроші від податків осідають там і т.д..
Західнякам потрібно, щоб Львів став українським Мюнхеном чи Франкфуртом. Він і сам поволі таким стає тому, що люди там інші, ініціативні і креативні, які вже зробили зі слова Львів-бренд. Всі ці локації, реставрації, туристичні фішки, майстерні шоколадуі т.д..
А що Київ?.Хрещатик, каштани, київський торт, хах.
Східнячки кончають фонтанами, коли із своїх креміногенних параш приїжджають до Львова чи у будь-яке більше західноукраїнське місто. У місцевих універах немає відбою від їх студентоти, яка мріє тут повчитися і хоча би трохи доторкнутися до цивілізації.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 13:26:18 #25 №837103 
>>837097
Їдь в Африку, в багатьох країнах там до сьогодні на білу людину дивляться із захватом.
У себе в країні Кім Чен теж еліта, але весь світ дивиться на нього як на поїхавшого довбойоба, нахуй нам таке щастя?
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 13:30:41 #26 №837104 
ExpansionofRus.png
>>837099
у тебя в голове насрано, чернявка манкуртская, русь пришла с Севера - из новгородских земель и пскова, вместе с кацапами новгородскими словенами и кацапами псковскими кривичами, и ещё с их колонизаторскими друзьями финно-уграми: весь, чудь(финны) и меря.(в договоре Руси с византией, когда идёт перечисление "Мы рода русского", нет ни одного славянского имени, зато есть два диких мокшанских финно-угорских имени, как так?)))) )

а не с ВЫСОКОЦИВИЛИЗОВАННЫМИ полянами, которые по археологическим данным не имели нормального городового устройства до прихода русских.
и не с древлянами, о которых Нестор пишет следующее:

Древляне живяху звѣриньскимъ образом· живуще
скотьски· убиваху другъ друга· ядяху вся нечисто·
и брака у нихъ не бываше· но умыкиваху у воды
девиця·

Упс))) Что то не очень катят под цивилизованных христианизированных (до крещения Руси) колонизаторов, ну впрочем я другого и не ожидал: такие же вспуки и врёти закомплексованного колонизированного народца который пытается повернуть слова в другую сторону, но в итоге выходит только потешнее)))
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 14:30:53 #27 №837107 
>>837104
Кацапе, іди в po/ і доводь щось тим, кому це цікаво.
Ти фейлиш у першому ж реченні.
>русь пришла с Севера - из новгородских земель и пскова, вместе с кацапами новгородскими
Русь прийшла зі Скандинавії гівно ти дурне. Русь-це вагяги, нормани, називай як хочеш. Цю інформацію знає весь світ і норманська теорія загальновизнана, лише в підараших школах і бурсах вчать про по-іншому.
Прочитай хоч одну книгу про пачатки Русі як держави європейських істориків, а не своїх підараших фольк-хісториків. Коротко для тебе...
Русь розпочиналась як торгова кампанія варягів, які прийшли зі Скандинавії на землі, що в майбутньому стали Руссю. Вони торгували фінськими та слов'янськими рабами і хутрами з Аббасидським халіфатом, а в замін отримували срібло.
Саме тому у ранніх поселеннях, де були варяги знаходять багато арабського срібла та масові захоронення рабів, які в тих умовах гинули як мухи
Коли вся ця варязька публіка дійшла до Києва, розпочинається новий етап в історії. Мова про державу, яку історики пізніше назвали- Київська Русь.
Тобто твої кацапи кривичі і словени сюди може і прийшли, тільки на ланцюжку.
Після того як варяги закріпились у Києві, а Володимир прийняв християнство із Візантії розпочинається зворотній процес. Відбувається колонізація обширних земель на Схід і Північ від Києва, християнізація цих земель. До цього варяги концентрувалися і провадили свою діяльність в основному біля рік і торгових маршрутів. Твої мокшанські болота їх цікавили виключно як джерело рабів. Аналогічно як і поляни, але саме після християнізації Русь і цивілізація розпочинає рухатись на землі, які сьогодні є частиною Росії.
Я дав тобі основу, короткий виклад тонни літератури, яку прочитав. Інше тобою написане коментувати не бачу сенсу.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 14:42:54 #28 №837108 
>>837104
>Нестор пишет следующее:
І кілька слів щодо Нестора.
Нестор не лише автор (можливий) Повісті минулих літ, а в першу чергу духовна особа, чернець. Відповідно усіх не християнські племена і народи він і йому подібні вважали за дикунів і приписували їм огидні характеристики. Дегуманізація. Таких і завойовувати і вбивати не шкода, коли у ворога не має людського обличчя.
Я не кажу, що поляни чи сусідні племена світочі цивілізації, але те, що християнство, а відповідно і писемність, цивілізація поширювались з Півдня на Схід і Північ. З Візантії, через Київ сперечатися дивно.
Чи ти зочеш сказати, що новгородці прийшли у Візантію, в обхід Києва, земель України, а потім вже зі всіма благами цивілізації пішли на Захід і Південь?
Саме тому я не очікував іншого від закомплексованого народця, який намагається повернути слова в іншу сторону. Прийшов і щось доводить мені тут-"світоч цивідізації"-русня, яка вилізла з болота, але вона і Русь, і Візантія, і Третій Рим. Хто тут ще закомплексований?!
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 14:47:42 #29 №837109 
>>837107
Ты болен? Где я что то писал против норманнской теории? Это ты мне какие то шизоидные сказки о порабощении земель где изначально располагались варяжские поселения и порабощении племен которые этих самых варягов и призвали.

Чему вас в вашей украхе учат? Это же полная шиза.

У вас какая то фиксация на финно-уграх, хотя финно-угры цивилизационно выше славян. Финно-угры НИКОГДА не были в рабстве, на их землях никогда не было установлено крепостничество, у них есть Калевала, что есть у славян?

>Коли вся ця варязька публіка дійшла до Києва, розпочинається новий етап в історії. Мова про державу, яку історики пізніше назвали- Київська Русь.
То есть дошли до Киева -> уничтожили своё прежнее государство -> Создали новое

ебать веселые истории
Безосібний ID: Світослав Борисович 08/08/21 Вск 15:02:20 #30 №837111 
>>837104
Ебать ты промытый руснявой пропагандой, пиздец просто. Как же Киев столицей Руси стал тогда, а? А в прочем, просто иди нахуй, все равно ты по методичке ответ скопирастишь
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:02:59 #31 №837112 
>>837108
>Чи ти зочеш сказати, що новгородці прийшли у Візантію, в обхід Києва, земель України, а потім вже зі всіма благами цивілізації пішли на Захід і Південь?
эмммм... да
Новгород это центр древнерусской культуры
самая древняя книга на территории Киевской Руси -- из Новгорода
(Остромирово Евангелие)
Центр иконописи -- Новгород, затем также развилось Владимиро-Суздальское княжество
В Новгороде и Пскове была демократия когда население Окраины и Белоруссии бегало по болотам
Новгород был частью Ганзейского союза

>русня, яка вилізла з болота
хватит проекций
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:03:46 #32 №837113 
>>837111
первая столица Древнерусского государства -- Старая Ладога

Затем Новгород

И только потом Киев

Как так?
Безосібний ID: Велет Артемович 08/08/21 Вск 15:06:20 #33 №837114 
>>837057 (OP)
Блять, а можна ще й наше Закарпаттячко вже нарешті звільнити? Тупих дідів наїбали в 45-му а нам тепер за них мордуватися? Давайте ви собі будуйте світлий бандеростан, а ми потроху будемо повертатися в Європу.
>>837104
Маня, так твоя московия сожгла и новгород и псков и тверь и вот эти все протоистоки древнерусов, ордынцы ебаные, вы то уж точно никакого отношения к пикрилу не имеете.
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:18:55 #34 №837115 
>>837114
а чёж ордынская москва воевала против этой самой орды и в итоге изгнала её с русских земель восвояси? именно ордынская москва, а не ВКЛ(которое получало ярлыки на 130 лет дольше русских князей). да ещё и потом ордынская московия построила систему крепостей вокруг ордынских земель чтобы они никуда не просекались
Безосібний ID: Хотибор Болеславович 08/08/21 Вск 15:21:59 #35 №837116 
>>837113
Первая столица Данпарштадт
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:24:03 #36 №837118 
>>837116
Галоперидол
Безосібний ID: Хотибор Болеславович 08/08/21 Вск 15:27:22 #37 №837119 
422x600.jpg
>>837118
Боль свиньи, соси руссак
Безосібний ID: Велет Артемович 08/08/21 Вск 15:32:41 #38 №837120 
>>837115
Такая неорда, что до сих пор культ крыма:) Так то и тамерлан тохтамышу нававлял, у ордынцев обычное дело между собой отношения выяснять. А вообще суть моего поста была не в ордынности вашей (впрочем вполне очевидной, ведь претензии на свою экспансию вы строили, как приемники золотой орды и тюркскими народами признаетесь как ее наследники), а в том что всю вот эту проторусскость новгорода и пр вы сами же с землей смешали.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 15:35:32 #39 №837121 
>>837109
Бувай
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 15:37:33 #40 №837122 
>>837112
Бувайцивілізований русич
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:42:35 #41 №837123 
>>837120
>Такая неорда, что до сих пор культ крыма:)
???
>Так то и тамерлан тохтамышу нававлял, у ордынцев обычное дело между собой отношения выяснять.
ясно, что то в манямирок не вписалось))). хз что с тобой будет когда ты узнаешь о "Ханской Украине", о вассальстве Крымскому Ханству и Османской Империи
>а в том что всю вот эту проторусскость новгорода и пр вы сами же с землей смешали.
Да хз, Новгород как стоял так и стоит, Псков как стоял так и стоит, Тверь как стояла так и стоит, где земля? Где пустыня?
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:42:52 #42 №837124 
>>837121
>>837122
зашивайся
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 15:44:06 #43 №837125 
>>837114
>будемо повертатися в Європу
Україна і так Європа і завжди нею була.
Не розумію цього протиставлення?.
В Україні на відміну від самі знаєте кого, ніколи не було протиставлень і дискусій щодо того яка українці цивілізація-європейська, азійська чи євроазійська. Україна має свої особливості, як Болгарія чи Італія, будь-яка інша європейська держава.
В Європі теж є країни, де є корупція, де трохи бруднувато, де стара інфраструктура, попадаються неприємні люди, але це не привід себе відособлювати.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 15:45:29 #44 №837126 
>>837124
С'їби з треду зі своїми мокшанським прометеїзмом.
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:47:19 #45 №837127 
>>837125
когда в ЕС?
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 15:55:40 #46 №837129 
Виявляється, що русацькі собаки українську розуміють, коли їм треба. Може з гугл перекладачем, але все ж таки
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 15:59:42 #47 №837131 
>>837129
даун ебаный, это вы же и зафорсили хуйню типо русские не понимают других славянских языков
Безосібний ID: Велет Артемович 08/08/21 Вск 15:59:48 #48 №837132 
>>837123
>ясно, что то в манямирок не вписалось
Ой вот мы уже и сьезжаем в шутеечки
>когда ты узнаешь о "Ханской Украине"
Ну да, многие наши територии были под ордынцами, в том числе и московскими, как это отрицает вашу приемственность золотой орды?
>где земля? Где пустыня?
Нечего ответить, доебись до граматики начинай воспринимать все буквально.

В общем, слив защитан
Безосібний ID: Велет Артемович 08/08/21 Вск 16:01:14 #49 №837133 
>>837125
Звичайно-зичайно, тільки давайте ви собі свою Європу розбудовуйте а ми собі свою.
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 08/08/21 Вск 16:05:05 #50 №837135 
maxresdefault (6).jpg
>>837132
Учи историю, додик.

Россия никакого отношения не имеет к Золотой Орде.

Золотая Орда располагалась на большей части земель Украины. Те земли что в России это всякие Татарстаны.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 16:08:54 #51 №837136 
>>837131
Так зафорсили, що русачки взяли самі і повірили, що не розуміють, ага. Ще навіть зараз після майданів, війни і всього цього сплеску ненависті можна в Україні зустріти унікалів, які "нє панімать" українською.
Шовіністи і імперці.
Безосібний  OP 08/08/21 Вск 16:09:48 #52 №837137 
>>837133
>ми
Це ти про кого уточни?!
Безосібний ID: Велет Артемович 08/08/21 Вск 20:16:37 #53 №837152 
>>837135
Азхах, сам то свою карту смотрел? То, что последний улус нынче подрастерял земель своих бывших хозяев, это уже ваши проблемы.
>>837137
Ну, тут признаю, думка скорше моя суб'єктивна, якихось масових опитувань по очевидним причинам не проводив, але обережне зондування на протязі кількох років показало, що більше половини конкретно мого оточення було б не проти звільнення краю від укросовка.
Безосібний ID: Світогор Аметович 08/08/21 Вск 20:48:10 #54 №837155 
>>837136
Цигани наприклад насправді не розуміють української.
Безосібний ID: Куйбіда Омелянович 08/08/21 Вск 21:04:43 #55 №837156 
>>837059
Киевские жиды вас разорят куда раньше, пока вы держитесь единства с центром. Не лучшие партнёры для единства. А вата всё равно будет выбирать рабиновичей. Имхо независимый запад это лучший шанс для украинцев.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 01:46:58 #56 №837171 
>>837155
Як які цигаи. Більшість прекрасно розуміє і навіть українською між собою говорить.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 01:48:25 #57 №837172 
>>837156
Ти байки мро жидів своїм друзям підорашкам зі схожу розказуй.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 01:48:50 #58 №837173 
>>837172
Зі сходу
Безосібний ID: Вратислав Юліанович 09/08/21 Пнд 07:46:24 #59 №837174 
>>837171
>українською між собою говорить.
в реальности это украинцы говорят между собой на русском
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 11:10:05 #60 №837178 
>>837174
Сидить Іван в проперджених трєніках, десь в Вологді, в Україні ніколи не був, але прекрасно знає як в Україні говорять. Дауніто, поїдь в Тернопіль, Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Вінницю, Чернівці, Ужгород, Рівне, Житомир, Львів-у цих містах українська мова домінує у 90% населення. Інші 10% це привозні підарашки, а конкретно військові, колишні КГБісти, яких сюди відправили ще за Совку і вони вирішили не повертатися у рідну Спідорахію.
В Черкасах, Полтаві буде десь 50% на 50%. В інших великих містах домінує російська, але містечка поменше і села говорять українською, може не літературною, але все ж українською. Навіть прикордонні до Спідорахи Харківщина і Сумщина. В загальному це десь половина населення, але це тебе не повинно їбати, пхають вічно свої свиняві їбальники у чужі країни. Хоча самі живуть в такому ж лайні як вся Східна Європа, але багатств мають більше за всіх разом взятих. Воістину дебільний народець.
Безосібний ID: Хотибор Опанасович 09/08/21 Пнд 11:46:06 #61 №837182 
>>837178
да, знаю, я каждый день общаюсь с друзьями со львова, которые сами кекают с мовы и рагулей, и между собой общаются на русском

есть общий знакомый с хмельницкого, он вообще охуевает с того как они на мове рофлят и говорит что он так не умеет говорить(зумер), говорит у него в основном суржик в ходу

https://www.youtube.com/watch?v=Q64l0uu8w8o&ab_channel=Crimlviv
Безосібний ID: Денис Адольфович 09/08/21 Пнд 12:15:25 #62 №837183 
>>837172
Печально, была надежда, что хотя бы вы умнее.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 13:27:18 #63 №837186 
>>837182
А в мене є знайомий з Казані, він татарин і мусульманин. Ще одного з Башкирії знаю, він башкір. В Спідорашці, що однні татари та башкіри живуть?
Як же ця тупорила русня заїбала. Де русня свій свинячий їбальник засуне, там його ненавидять. Добряче ви піднасрали українським росіянам, тепер і вони починають вас сторонитися як спідозниз.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 13:29:34 #64 №837187 
>>837186
спідозних
Безосібний ID: Добрибій Богданович 09/08/21 Пнд 14:33:10 #65 №837189 
>>837186
хз чего тебе так бомбит того, что укры между собой общаются на русском, даже по этой борде это прекрасно видно, и те кто специально общается на мове сами прекрасно знают русский, вот типо тебя
Безосібний ID: Хвалибог Купріянович 09/08/21 Пнд 14:56:52 #66 №837190 
>>837189
Логично у него все бомбит, ведь вы под этим соусом производите отжим территорий.
Надо будет статейку вашего пыни почитать кстати. Будет запланирована к прочтению сразу после капитала маркса. Врагов надо знать досконально.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 15:02:07 #67 №837191 
>>837189
Мені не бомбить те, що в Україні хтось спілкується російською.
Мені бомбить і я чесно не розумію, якого хуя це їбе тебе і ще тисячі і тисячі русаків?. Створюєте тисячі тредів про те, що українська не потрібна, що це гівно, а не мова, серете в фейсбуках, контактах, по ящику, в ютюбу, на небі і навіть в Алласі. Ванькам не сидиться в своєму Залупобірську, мало йому безмежної Росії-матінки, і на Україну його вистачає, і на країни Балтії, і на Білорусь, і на Грузію. Зі всіма із своєю ахуєнно авторитетною думкою поділитися треба і прийти до українців, розказати їм, як їм їх українська мова не потрібна.
Від'їбіться від нас, від'їбіться від України. Мене твоя слоака спідорашна не цікавить, мені похуй на якій мові ви там говорите, які у вас закони, що ви їсте і хто вас їбе. Не хочу ні знати, ні чути. Їбать як мені пече від цих рил, які пхаються у наші внутрішні справи
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 15:29:29 #68 №837192 
>>837190
>статейку вашего пыни почитать кстати
Нащо?
Ця статейка підкинула ідею, що "Україна-це антиросія" і в Україні багато хто, свідомо чи несвідомо цю ідею підхопив. Я відверто не розумію чому, хіба це правда?!
Я вже писав вище, що на моїй Західняччині "ностальгія за Совком, общєй папєди, братства народів" і іншої подібної блювотної буденщини, що йде з Рахи не резонує. Якщо хтось і так думає, то це якісь маргінали і цих людей настільки мало, що можна їх тут і не зустріти за життя.
Аналогічно із антиросією. Що в Україні взагалі зробили зворотнього як в Росії чи якийсь закон прийняли, що в Росії так, а в нас інакше. Та і з людей ніхто не робить нічого лиш би як не в Росії. Хуйня коротше якась.
Безосібний ID: Добрибій Богданович 09/08/21 Пнд 16:12:30 #69 №837195 
>>837191
ты в каком то манямирке живёшь, в реальности всё ровно наоборот обстоит
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 19:49:48 #70 №837203 
>>837195
Саме тому ти як добрий самарянин прийшов на укр/ у тред, який до Спідорашки нкмає відношення, щоб нагадати, як укрвїнці залежні від русні, як нам залежить на вас.
Сидите по шию в гівні і намагаєтесь затягнути туди інших.
Безосібний ID: Хвалибог Купріянович 09/08/21 Пнд 21:04:15 #71 №837205 
>>837204
Какое клише с укротелека? Кто из здесь сидящих вообще тот телек смотрит? Вы сами про себя достаточно показываете и рассказываете.
Ах ты беднененький, некомфортно тебе? И какими же ты это умозаключениями пришел, что отсюда?
И чей Крым, пидораха? В не зависимо от того что ты ответишь, на репорт ты себе уже напиздел.
Безосібний  OP 09/08/21 Пнд 21:58:09 #72 №837210 
>>837204
>>837205
>укротелека
>Кто из здесь сидящих вообще тот телек смотрит?
Як хто?.
Спідорашки і дивляться. Вони в курсі усіх наших новин, в курсі, що в Токіо золото взяв Беленюк і зняли про це сюжет на свому геббельств (бачив webm на ро/), які Верховна Рада видала останні закони, що чиновникам треба здавати екзамени з української, знають по чому в нас газ і курс додара щодо гривні, що сказав депутат якої-небудь Чортківської райради. Їбануті люде!. Я більшість новин про Україну і в таких деталях, що пездець, дізнаюсь з тредів на двачі, які створює бугуртяща русня.
>Сидите по шию в гівні і намагаєтесь затягнути туди інших.
>бля, у тебя чё то кроме клише с укро телика будет?
Це сказав Басаєв. Класику потрібно знати, а ти все тєлік тай тєлік.
Безосібний ID: Денис Адольфович 10/08/21 Втр 01:32:49 #73 №837222 
image.png
Извиняюсь, что упорствую, просто хочу напомнить и вдруг кто-то не знает, что Хабад, который рулит еврейскими приходами на Украине, возник в результате гонений Хмельницкого. Интересно какие у них планы сейчас относительно козацкого роду и т.д.

https://grimnir74.livejournal.com/6826487.html
Безосібний ID: Денис Адольфович 10/08/21 Втр 01:36:29 #74 №837223 
>>837222
Обязательно прочтите по ссылке выше пикантные детали этих самых гонений.
Безосібний ID: Надій Марсельєвич 10/08/21 Втр 01:52:54 #75 №837225 
>>837222
>Еврейский летописец Натан Гановер свидетельствовал: "С одних казаки сдирали кожу заживо‚ а тело кидали собакам; другим наносили тяжелые раны‚ но не добивали‚ а бросали их на улицу‚ чтобы медленно умирали; многих же закапывали живьем. Грудных младенцев резали на руках матерей‚ а многих рубили на куски, как рыбу. Беременным женщинам распарывали животы‚ вынимали плод и хлестали им по лицу матери‚ а иным в распоротый живот зашивали живую кошку и обрубали несчастным руки‚ чтобы они не могли вытащить кошку. Иных детей прокалывали пикой‚ жарили на огне и подносили матерям‚ чтобы они отведали их мяса. Иногда сваливали кучи еврейских детей и делали из них переправы через речки... Татары же брали евреев в плен; жен насиловали на глазах их мужей‚ а красивых забирали себе в слуги или наложницы. Подобные жестокости творили повсюду‚ также над поляками‚ в особенности над их ксендзами"
Based. Пора опять проделать тоже самое с жидами и пидорашками, вместо ляхоблядей, ни одна цивилизованная страна и озабоченность не заявит, ведь все и так все прекрасно понимают, кто такие жиды и пидорашки у них на подсосе, и с чем их едят.
Безосібний ID: Градимир Ілларіонович 10/08/21 Втр 08:44:31 #76 №837230 
schlomo.webm
>>837225
Мои 6 0000 00000000 0000000000 0000000000000 гептаквадрильонов!
Безосібний ID: Сніжан Всеволодович 11/08/21 Срд 05:51:33 #77 №837292 
>>837057 (OP)
Если по чесноку, то тут лише вопрос времени.
Чтоб нормально украинизировать Харьков и Днепро, потребуется лет 50.
Донецк с Луганском имхо уже просраны окончательно, там победил в умах людей русский мир. А вот Мариуполь с Северодонецком, которые заняли их место в Украине как центры украинства на Донбассе, ещё имеют шанс стать справжними мистами, ну лет 80 на это уйдёт где то. Одесса - лет 100, ну объективно, Крым - ну хз, если сможете его вернуть, то тоже лет за 100 удастся его переформатировать. Вот через 100 лет можно будет нормально начать цивилизацию украинскую, космические программы хуё моё. Продержитесь? Думаю да.
Сроки долгие пиздец, но с вас иеперь и спрос как с полноценного государства, вы ж не какая то Белоруссия, которая существует чисто формально, а реальная страна с державным потенциалом. По сути, Украина победила как идея в 2014, отвергнув русский мир, вот это и бесит Путина по сути, тут уже время играет на сторону Украины...у вас правда СБУ хуёвое, имхо работает не на благо государства, его надо реформировать.
А так вам просто остаётся идти вперёд, рано или роздно придёте к цели...это чувствуется
Безосібний ID: Тиміш Рустемович 30/08/21 Пнд 09:55:48 #78 №838040 
>>837057 (OP)
Довбойобику, ти живеш за рахунок туризму і дотацій з Дніпра і Полтави. У тебе промисловості майже немає. Яка незалежна ЗУНРія? Годі нити вже, рагулю.
Івано-Франківськ кун
Безосібний ID: Тиміш Рустемович 30/08/21 Пнд 10:12:39 #79 №838041 
>>837112
Московщина вирізала твій Новгород нахуй, там мова була значно ближча до української ніж до російської. До чого тут ви?
Безосібний  OP 30/08/21 Пнд 10:49:36 #80 №838044 
>>838040
>>838040
>Довбойобику, ти живеш за рахунок туризму і дотацій
Довбойобику, я живу за рахунок своєї праці за кордоном,як і велика частина моїх знайомих.
Саме ми приносимо кілька мільярдів доларів на рік в цю дефектну країну, суть якої в експорті робочої сили тому, що забезпечити навіть половиною всього необхідного вона не здатна. Все сука, все, від стільця до ручки, від телефона до мопеда громадяни змушені імпортувати. Купувати за валюту, яку я та інші привезли в цю ​країну.
Саме тому Франківськ будуються на рівні із майже мільйонним Дніпром тому, що люди привозять у місто гроші. З туризму на Західній живе кільканадцять сіл і містечок, на кшталт, Буковеля, Славського чи Трускавця.
Виняток тут хіба, що складає Львів. Туризм в економіці більшості міст становить мізерний процент, тому без туризму (уявімо, що туристи раптово зникли) проживемо.
Годі пездіти про "кормлящій Юга-Васток", лиш би вони себе там прокормили, а західнякми дадуть собі раду.
Безосібний ID: Георгій Володимиович 30/08/21 Пнд 11:29:09 #81 №838047 
>>838044
Не смогшие в своё государсто - будут сосать в чужом, готов принимать на рот хуй пана поляка, венгра и ещё там кого блять?
Молдаван нахуй?
Ваш блять схидняк.
Безосібний ID: Честислав Михайлович 30/08/21 Пнд 14:43:14 #82 №838061 
>>838040
Кек, міф про кормящий даунбас емпіричним шляхом спростували, міф змістився трохи східніше.
>>838047
Сейчас я принимаю по полной от пана киевского, альтернативы выглядят гораздо вкуснее.
Безосібний ID: Heaven 30/08/21 Пнд 19:36:52 #83 №838072 
>>838044
Начнем с того, что получается дефектный тут только ты, раз не можешь заработать на достойную жизнь.
>половиною всього необхідного
Ни одна страна в европе не обеспечивает. Селюк, это называется глобализация.

>>838061
Так никто же не держит вас. Границы открыты.
comments powered by Disqus

Отзывы и предложения