Сохранен 57
https://2ch.hk/ukr/res/931521.html
24 декабря Архивач восстановлен после серьёзной аварии. К сожалению, значительная часть сохранённых изображений и видео была потеряна. Подробности случившегося. Мы призываем всех неравнодушных помочь нам с восстановлением утраченного контента!

Я хочу почати розмовляти українською мовою, але моє невелике оточення цього робити точно не буде, як і моя сім'я. Що мені робити?

 Безосібний  OP 19/06/22 Вск 20:24:56 #1 №931521 
16524515299090.webm
Я хочу почати розмовляти українською мовою, але моє невелике оточення цього робити точно не буде, як і моя сім'я. Що мені робити?
Безосібний ID: Ведан Даніїлович  19/06/22 Вск 22:03:45 #2 №931626 DELETED
>>931521 (OP)
Сіссібой. Якби був ти Чедом, то розмовляв би з усіма українською, і вони брали би приклад, а якщо ні - похуй, коли ти Чад.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  19/06/22 Вск 23:14:54 #3 №931782 
>>931521 (OP)
Ненав'язливо запропонуй потрохи переходити. Хто знає можливо ідея для них виявиться слушною
Безосібний ID: Альберт Шотаєвич  20/06/22 Пнд 00:06:45 #4 №931906 
>>931521 (OP)
Здавай всіх в сбу, як шпигунів.
Безосібний ID: Ведан Даніїлович  20/06/22 Пнд 00:57:28 #5 №931959 DELETED
>>931906
О, справжній українець. Здавати падлюк та розстрілювати! Лише так переможемо.
Безосібний ID: Царук Жанович  21/06/22 Втр 10:02:09 #6 №932899 
>>931521 (OP)
Хочешь говорить на украинском - говори, блять, его тут все понимают. Не понимают - их проблемы.
Девять лет как переехал с Донбасса в Киев. Ситуация, в которой один собеседник говорит на русском, другой на украинском - абсолютная норма. Везде, блять. В универе, на свидании, в сфере обслуживания. Не ищи отговорок и не омежничай, просто НАЧНИ С СЕБЯ
Безосібний ID: Велемир Уралович  21/06/22 Втр 14:44:24 #7 №933047 
>>932899
Бля, поясните мне как крымчанину и бывшему хохлу, нахуя? Нахуя эти пляски с языком вообще? Язык это же просто инструмент общения, если твои родители говорили на русском и для тебя это родной язык, то зачем мучиться и делать вид, что это не так? Никогда этого не понимал.
Мову знаю на отлично, если что.
Безосібний ID: Пугач Веніамінович  21/06/22 Втр 14:58:30 #8 №933059 
>>933047
Мовна експансія потрібна для того, щоб культурно підкорити населення. Щоб воно читало твої газети, слухало твої радіо і музику, щоб дивилось твоє ТБ та фільми. Таким чином ти можеш просувати свої ідеї, свій світогляд, свою політику, свою історію.
Мова це зброя. І захист також.
Без наадженої російської мови наша вата не дивилася б російське ТБ з Соловʼйовими та Кисєльовими як не дивиться зараз, наприклад, польське.
Без насадженої російської мови, цілі покоління не заглядали б у роти російських селебріті.
Без насадженої російської мови, у Путіна відібрали б його найсильніший аргумент у війні про утиски російськомовних.
Безосібний ID: Велемир Уралович  21/06/22 Втр 15:09:15 #9 №933064 
>>933059
Но ведь те, кто говорит на русском - говорят на нем всю жизнь, на нем говорили их предки, о какой экспансии может идти речь? Это уже их родной язык. Отказываться от языка своих предков только чтобы не понимать, что говорит киселев - это же шиза какая-то, уровня отрезать себе яйца назло москалям.
Безосібний ID: Пугач Веніамінович  21/06/22 Втр 15:25:44 #10 №933076 
>>933064
Якщо твої пращури розмовляли російською, то ти скоріш за все нащадок понаїхів з росії.
У багатьох українців навпаки, прадіди розмволяли українською, діди суржиком, батьки перейшли на російську, тому що це було модно, престижно, "па-гарадскому". А по суті стали жертвами русифікації та знищення нашої культури. Тому тут навпаки: повернення до української - це повернення до свого коріння.

А з приводу того, навіщо це робити - так щоб забеспечити майбутню безпеку своїх дітей та онуків. Не буде спільного культурного простору з РФ - не буде такої кількості їх агентів впливу всередині країни - знизиться небезпека її нападу під черговим привідом захисту російськомовних.
Безосібний ID: Велемир Уралович  21/06/22 Втр 15:46:18 #11 №933083 
>>933076
Те украинцы, о которых ты говоришь - это только часть населения украины. Допускаю, что для них все так и есть, и мова для них родной язык. Но та часть, которых ты назвал "понаехами" - она ведь не маленькая, 20% даже по официальной статистике, и многие "понаехали" много поколений назад, на изначально безлюдные территории. Например, в Крыму много людей, чьи предки сюда пришли вместе с первыми поколениями переселенцев еще в 18-19 веках,и для них русский всегда был родным. И для них переход на украинскую мову это именно что-то вроде сознательного увечья. Нахуя?
А насчет того что мова от чего-то там защитит - языковой барьер не сильно-то помогал и раньше, и уж точно не поможет в 21 веке. В этом плане гораздо больше помогла бы забота о населении, диалог, повышение авторитета власти не силой, а добрым делом. А так украинская власть по сути сама совершает языковую экспансию на юго-восток, только подтверждая киселевскую пропаганду и давая для нее основу. Ну и нахуя?
Безосібний ID: Пугач Веніамінович  21/06/22 Втр 16:47:16 #12 №933128 
>>933083
> И для них переход на украинскую мову это именно что-то вроде сознательного увечья. Нахуя?
Щоб спілкуватись мовою своєї держави, бути у її культурному просторі, вийти з культурного простора РФ. Алсо, оце "сознатєльноє увєчьє" це наратив русні. Ніхто не вважає це чимось поганим, коли переїждає в іншу країну, або вчить мови інших держав просто щоб вміти ними спілкуватись. Мова це інструмент - як ти сам казав - стверджувати, що користуватись іншим інструментом це "увєчьє" - безглуздість. За цими твердженнями зазвичай ховаються в різних пропорціях лінь, українофобія, прихильність до РФ, небажання виходити з її культурного простору у вигляді соловʼйових, дудєй, оксіміронов, папєрєчних, цоєв, і іншої звичної культурно-інформаційної продукції.

>А насчет того что мова от чего-то там защитит - языковой барьер не сильно-то помогал и раньше, и уж точно не поможет в 21 веке.
Ні, мовний барʼєр допомагає чудово. По-перше всі наративи руснявої пропаганди крутились останні роки навколо одного: ми "одін народ", Україна - штучна, створена чи то Австрією чи то Леніним, українська мова - це сільский діалект, необхідно захистити російськомовне населення. Прибери російську мову з цього рівняння, і вся пропаганда сипеться. І я вже казав, як спільний мовний і культурний простір впливають на ефективність просування потрібних наративів, на взаємопроникнення бізнесу і корупції.

>языковую экспансию
Це те, що робила росія. Повернення в український культурний і мовний простір - це не експансія, а прибирання тої шкоди, що нанесла росія. І це я тобі як житель сходу кажу, що все життя російською розмовляв, а після закінчення школи навіть назви місяців українською не знав - тому що вони ніде не застосовувались, настільки сильним було проникнення чужої культури в країну.


Безосібний ID: Велемир Уралович  21/06/22 Втр 17:17:52 #13 №933148 
>>933128
>іхто не вважає це чимось поганим, коли переїждає в іншу країну,
Само собой, проблема в том, что тут никто никуда не переезжал, тут буквально другая страна приехала к тебе и говорит учить свой язык. Самая настоящая языковая экспансия, как ты ее описал.
>За цими твердженнями зазвичай ховаються в різних пропорціях лінь, українофобія, прихильність до РФ, небажання виходити з її культурного простору у вигляді соловʼйових, дудєй, оксіміронов, папєрєчних, цоєв
Вот я школу закончил с золотой медалью, мовой владею как родной. Но она мне не родная, и я никогда не назову ее родной - это ложь и предательство моих предков. И киселевы-соловьевы тут совершенно не при чем, это перхоть, пена на воде, которая сегодня есть, а завтра нет. А русский язык останется. И это не склонность к РФ, это глубже, просто я - русский. И таких 20% только по официальной статистике, и не все из них понаехи. А как можно сменить национальность? Как можно белому стать черным? Это бред.
>Прибери російську мову з цього рівняння, і вся пропаганда сипеться.
Если бы, да кабы. Давай, убери. Украина гражданскую войну получила за это. Ты, конечно, можешь выписать всех несогласных из граждан украины в сепары, но они от этого не исчезнут, и не перестанут быть коренными жителями этих территорий. Да и была ли она, та российская пропаганда? Я вот российское тв не смотрел, да и не было российских каналов в эфире, зато я видел, что происходило вокруг в реальности, и мне этого хватило.
>Повернення в український культурний і мовний простір - це не експансія
Как быть тем, для кого это не возвращение, а именно экспансия, принуждение к чужому языку? При том что они живут на своей земле много поколений, и моральных прав на нее у них не меньше, чем у украинцев, так что вариант "уехать домой" не рассматривается.
Безосібний ID: Автоном Ігоревич  22/06/22 Срд 02:02:36 #14 №933455 
>>933148
Аквафреш, съеби нахуй, тут твоё мнение никому нахуй не упёрлось.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  22/06/22 Срд 04:20:49 #15 №933462 
>>933148
Никто никого не заставляет, Те кто хотят - переходят, кто не хочет, не переходит.
Проблема в том, что есть люди которым украинский мешает
Безосібний ID: Велемир Уралович  22/06/22 Срд 11:37:39 #16 №933549 
>>933455
Выписан из украинцев, кто бы сомневался.
Безосібний ID: Віталій Георгієвич  22/06/22 Срд 15:27:03 #17 №933764 
>>933549
>просто я - русский
Чел
Ты определись уже
Безосібний ID: Велемир Уралович  22/06/22 Срд 21:27:15 #18 №934010 
>>933764
Русский не может быть гражданином украины?
Безосібний ID: Чорнотур Адальфович  24/06/22 Птн 02:28:38 #19 №934961 
>>931521 (OP)
Понятно...
Безосібний ID: Зорегляд Самуілович  24/06/22 Птн 10:38:05 #20 №935004 
>>933083
>И для них переход на украинскую мову это именно что-то вроде сознательного увечья.
Русак, плез.
Если украиномовный приезжает в Харьков, например, и начинает на русском шпарить - это тоже сознательное увечие по-твоему? Вангую что нет, будешь рассказывать про образование и переход на то что удобней.

Люди переходят потому что ХОТЯТ в первую очередь. Желание это может быть по разным причинам, и то что анон выше писал вполне актуально, про защиту. Хотя большинство кого я знаю действуют по двум основным причинам. 1) Хотят меньше себя ассоциировать с русскими во всех планах, так же как и отказ от каких-то товаров или контента из рф. 2) Причина моя - банально хочется спокойно владеть украинским языком. Естественно его знаю, хоть и родился в полностью русскоязычном городе, но из-за того что редко использовал то это всё вызывало затруднения. Теперь я легко говорю на двух языках, вот ещё английский дотяну до адвансед, и испанский хотябы до аппер интермидиат - так вообще сказка будет.
Безосібний ID: Велемир Уралович  24/06/22 Птн 12:16:42 #21 №935047 
>>935004
>Если украиномовный приезжает в Харьков
А если украиномовному говорить по русски у себя во Львове? Кажется, именно за это все украинофилы так хейтят совок, не? Ведь это же так просто, так в чем была проблема? Увечье это когда ты неродным языком заменяешь свой родной, на котором говорили твои родители и на котором тебе комфортнее всего говорить и думать. Причем заменяешь не выехав в чужую страну, а буквально у себя в родном городе. То есть вот это вот:
> Хотят меньше себя ассоциировать с русскими во всех планах, так же как и отказ от каких-то товаров или контента из рф
Я могу понять тех, у кого родители или хотя бы дед с бабкой говорили на мове, но если ты русский, у тебя родня в России - это же самое настоящее ментальное увечье, да еще и добровольное, это же просто шиза.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  25/06/22 Суб 12:28:59 #22 №935815 
>>935047
А в чем собственно проблема?

Украинский это же "диалект русского". Те же сибиряки говорят на своем диалекте, никто не придает этому значение.
Безосібний ID: Велемир Уралович  25/06/22 Суб 19:51:41 #23 №936232 
>>935815
По моему, говорить на неродном диалекте родного языка еще некомфортнее, чем просто на полностью чужом языке.
Безосібний ID: Яровид Рюрикович  27/06/22 Пнд 00:20:08 #24 №937444 
>>935815
Лол, какой диалект в Сибири?
>>935047
Тебе никто не запрещает с русскоязычными говорить по-русски. В РФ есть довольно много мест где люди хуевенько так знают русский, от Казани если отъехать километров на 50, например.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  27/06/22 Пнд 11:39:44 #25 №937576 
>>937444
>Лол, какой диалект в Сибири?

Сори перепутал. Это не диалект а отдельный язык которому более 300 лет.
Московская машина уничтожает все языки, которые попали в ее состав. Радует что есть люди которые помнят и возрождают.

Видишь ли, у русских все что использует кириллицу и имеет процент общих слов = по умолчанию диалект русского без своей истории (хуторской естественно)

https://www.youtube.com/watch?v=DZ3k5D64vlY
Вот человек сделал кавер на мультик на сибирском.

>>936232
>неродном диалекте
Много украинцев русифицированы русским интернетом, особенно начиная с 2010, когда чисто украинские ресурсы не успели набрать оборот

Я полжизни говорил на русском, год назад перешел на украинский и почувствовал облегчение. Заставлять переходить нельзя, но и отговаривать в переходе тоже нельзя. Пусть каждый сам для себя решит что для него роднее, чем решать за него
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  27/06/22 Пнд 11:43:58 #26 №937579 
>>937576
https://www.youtube.com/watch?v=E5C20XyGxso

Вот лучший пример сибирского без детской музыкы
Безосібний ID: Тур Рафаїлович  27/06/22 Пнд 14:41:20 #27 №937658 
12483605412422901628199886113242168983212785n.png
>>937576
>диалект русского
Так звана російська мова сама є діалектом давньоболгарської мови, точніше солунської її діалекту на базі якого Кирило та Мефолій створили книжну церковнослов'янську мову. Ціллю якої було принести ще не хрещеним слов'янським народам християнство тому, що останні не мали писемності. Цим діалектом говорили у рідному місті Кирила і Мефодія Солуні (тоді Візантія, а зараз Салоніки у Греції).
Якщо не віриш то почитай тексти на церковнослов'янскій мові. Співпадіння із російською практично один в один. І це при тому, що церковнослов'янська повністю штучна і книжна мова, якою ніде не говорили у побуті.
Звідки таке співпадіння?. Московити просто ігнорять питання.
Нічого подібного не сталось ні з українською, ні з білоруською мовами, хоча церковнослов'янська була урядовою та літературною мовою на землях цих народів до 18 століття, а мовою літургії у Московському патріархаті є до сьогодні.
Коротше, московити досить пізній народець, який змушений був перейняти наявну під рукою мову тому, що у самих лексика і словниковий запас був настільки мізерний, що навіть штучна церковнослов'янська краще описувала світ і була ефективнішою в комунікації.
Безосібний ID: Велемир Уралович  28/06/22 Втр 11:33:54 #28 №938462 
>>937444
>Тебе никто не запрещает с русскоязычными говорить по-русски
Мне интересно понять людей, которые будучи изначально русскоязычными, сейчас из-за этих событий отказываются от русского, переходят на мову в быту, движет ли этими людьми что-то, кроме показушничества и глупости?
>>937576
>Много украинцев русифицированы русским интернетом
Ну это пиздец, конечно. Если мова настолько нежизнеспособна, что ее так легко можно подавить - так стоит ли вообще она таких жертв, войны, ненависти, смертей множества людей? И заслуживает ли она звания отдельного языка в принципе? Весь мир живет в англоязычном интернете, но что-то никто на родном языке говорить не перестает при этом.
Безосібний ID: Велемир Уралович  28/06/22 Втр 11:42:06 #29 №938467 
>>937658
>Якщо не віриш то почитай тексти на церковнослов'янскій мові. Співпадіння із російською практично один в один.
Зачем ты приводишь осовремененный вариант, который ожидаемо максимально приближен к современному языку? Алсо, возьми бытовые тексты, и сравни их. Они похожи на русский язык гораздо больше чем на мову. Лингвисты вообще говорят, что Кирилл и Мефодий не придумывали церковнославянский, а только систематизировали уже имеющийся язык, на котором говорили славянские народы задолго до христианства, чему есть пруфы письменности.
>Коротше, московити досить пізній народець
Чел, заканчивал бы ты меряться пiзднiстю и проецировать свои селючьи фантазии на реальность, а изучал бы историю, чтобы не быть беспруфной лалкой.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  28/06/22 Втр 15:37:13 #30 №938640 
Kievpsalter.jpg
>>938462
>что ее так легко можно подавить

Я что-то говорил о подавлении? Он из-за интернета стал более популярнее чем был до интернета.

>Весь мир живет в англоязычном интернете
Путаешься. Весь мир не был под оккупацией ссср, где навязывался "единый могучий"

>>938467
>Они похожи на русский язык гораздо больше чем на мову
Это самый популярный пикрил церковнословянской. Как ты определил что больше похоже на русский?
Тем более, современные украинские нормы произошли от разговорного церковнословянского. Ибо тогда было четкое разграничение с письмом и произношением.
А вот русский разговорный произошел от письменного c его дурацкими канцеляризмами, оттого такой неудобный.

Кстати, современный русский язык придумали белорусы и украинцы с Киево-могилянки. Они построили Славяно-греко-латинскую академию. Это был самый первый вуз на Московии, и основы письменности и литературности возвели именно в нем те же Киево-Могилянцы. (Симеон Полоцький, Феофан Прокопович, Стефан Яворськой)
Ты можешь сам это проверить, ключевые слова я тебе дал.

Интересный момент, слова в русском которые пересекаются в украинском (брехня, очи, прать) которые сейчас не используются, пошли именно с украинского. Это легко доказывается тем, что до 16 века этих слов не было, а в украинском того времени были.
--------------------

Вывод - учи украинский. Он появился естественно, в отличии от русского.

Кстати русского языка не существует, так его московиты назвали. Есть диалекты восточнословянского, которые произошли от диалектов правловянского. Русские к ним никакого отношения не имеют вообще.
Безосібний ID: Братимир Ваганович  28/06/22 Втр 17:56:37 #31 №938791 
>>938462
>из-за этих событий
Яких саме подій?
>движет ли этими людьми что-то, кроме показушничества и глупости?
Якщо русня сприймає російську мову як право володіти людьми, що нею розмовляють та виправдовує цим війну - російська мова йде нахуй разом з руснею.
Безосібний ID: Охрім Адольфович  28/06/22 Втр 19:05:40 #32 №938847 
>>931521 (OP)
У меня знакомая зумерша с работы перешла на мову, и говорит её друзья тоже, при том что она сама с востока.
непривычно немного т.к. часто общаемся по работе, но понемногу привыкается
Я думаю достаточно одного-двух упрямых тел которые перешли на мову, чтоб повлиять на всю компанию.

Безосібний ID: Буйтур Абовович  28/06/22 Втр 20:13:21 #33 №938936 
>>938791
А яка різниця як вона сприймає? Тебе вона за людину не сприймає, і що? У цій позиії концентрат емоцій перевищений.
>>938640
Така дурна, штучна й незручна мова, а в живій українській все одно 2/3 словоконструкцій тупо калька російськой. Свідомість це не санкція на дурість, мовою патякаєш, який молодець, а тепер сформуй нормальний аргумент.
>>931521 (OP)
Який буде результат переходу, яка ціль.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  28/06/22 Втр 21:46:13 #34 №939027 
>>938936
>все одно 2/3 словоконструкцій тупо калька російськой

А може навпаки?
1/2 російських "словоконструкцій" тупо калька з церковнослов'янської

І що за слово "словоконструкція" - сам вигадав?

>а тепер сформуй нормальний аргумент
Спочатку твої заперечення моїх аргументів >>938640

Ти навів ніодного

Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  28/06/22 Втр 22:02:15 #35 №939042 
>>938936
>2/3 словоконструкцій тупо калька російськой
https://ru.wiktionary.org/wiki/Приложение:Списки_Сводеша_для_славянских_языков

Це список базових слів. Є спільні слова з іншими, навіть західнослов'янськими мовами.
Чехи теж зробили кальку з російської?
Безосібний ID: Братимир Ваганович  29/06/22 Срд 01:10:34 #36 №939198 
>>938936
>А яка різниця
Одразу нахуй
Безосібний ID: Буйтур Абовович  29/06/22 Срд 20:10:11 #37 №939762 
>>939198
Це не лікується, іди.
>>939042
Я не писав про сводіша
>>939027
Калька з церковної, носії російськой горять з того як ти? Щодо твоїх аргументів - мови не вигадують, це буквально проросійська шиза про вигадану українську, у тебе структура мозку як у махрової вати.
Як то іноді калькуючи кажуть: прутня.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  29/06/22 Срд 21:07:43 #38 №939845 
Screenshot2.jpg
>>939762
>шиза про вигадану українську

Я щось казав про вигадану українську?

>Щодо твоїх аргументів - мови не вигадують

Що, дійсно? А тепер дивись картинку і паруй





Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  29/06/22 Срд 21:30:02 #39 №939876 
esdfsdfsdf.jpg
>махрової вати.

Як пече дупу у ватнічка від правди.
Безосібний ID: Буйтур Абовович  29/06/22 Срд 22:31:40 #40 №939931 
>>939845
Це невдала спроба в мову, на ній народи не спілкуються. Хороший приклад, ось так жалюгідно і виглядає мова яку намагалися створити штучно, ні, живі мови народжуються самі собою, це природне явище, не політичне.
Безосібний ID: Буйтур Абовович  29/06/22 Срд 22:36:16 #41 №939938 
>>939876
А ватнік я тому що тобі не подобаюся звісно ;)
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  29/06/22 Срд 23:45:04 #42 №939975 
21313213.jpg
>>939931
>на ній народи не спілкуються

Настільки не спілкуються що по оцінкам:

Esperanto - щонайменше 80000 осіб
Interslavic - щонайменше 7000 осіб

Приклад міжслов'янської
https://www.youtube.com/watch?v=bZJa8NmeNiM

Це реальні мови якими послуговуються на практиці, це перевіряється чисто емпірічно.

І якщо на то пішло, всі літературні мови = штучні.

Ади, мої бадіка гутарять так якщо завидіш. Я зіхировий шо ти непокемиш це.


Зверху моя рідна мова, вона також українська. Тепер ти розумієш чому та, уніфікована мова, якою ми зараз розмовляємо є штучною?

>А ватнік я тому що тобі не подобаюся звісно ;)

Тому що невіглас
Безосібний ID: Буйтур Абовович  30/06/22 Чтв 06:35:28 #43 №940046 
>>939975
Ок, ти не знаєш що таке "спілкуватися", ширина застосування есперанто ніяка, лінгво-конфи не практика, воно існоє досі як формальність для таких як ти, теж саме для міжслов'янської, дивно що ти не привів ще мову ельфів Толкіна. Прикрути гонор.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  30/06/22 Чтв 15:10:07 #44 №940314 
j1lixkql4y401.png
>>940046
Розберемо по складах.

>ти не знаєш що таке "спілкуватися"

Wiki:
Спілкування — передача інформації у будь-якій формі від однієї особи до іншої безпосередньо або за допомогою засобів зв'язку будь-якого типу

Тут без коментарів. Будь яка мова (навіть ельфійська) цілков виконує свою мету в передачі інформації.

>ширина застосування есперанто ніяка
Факти:
1) Есперанто на державному рівні вивчають в Угорщині та Китаї
2) Китай використовує есперанто на деяких каналах новин та радіо (з 2001)
3) Есперанто є частиною "військової мови" збройних сил США
4) "Всесвітній паспорт", який надає WSA має один із офіційних мов Есперанто. Цей паспорт є офіційном документом в ряді країн.
5) За 2011 рік зареєстровано понад 1000 осіб для яких есперанто є рідною мовою (native speaker), а зараз набагато більше. Кількість росте.
6) Видано щонайменше 25,000 книг на есперанто (ходожні та наукові) як оригінал так і переклади
7) Щонайменше 8 гуртів та музикантів мають як мінімум 1 альбом з музикою на есперанто
8) Фільми, комікси, сувеніри etc etc

Тобто, есперанто має офіційний статут, мова єльфів ніде.

>лінгво-конфи не практика, воно існоє досі як формальність
Вже давно вийшла за межі конференцій. Давно існують карти подорожей куди можна поїхати із знанням лише есперанто як іноземної мови.

Висновок: тобі навіть лінь відкрити вікіпедію. Посмакуй козацького прутня
Безосібний ID: Буйтур Абовович  30/06/22 Чтв 22:58:14 #45 №940734 
>>940314
Мову ельфів теж можна так використовувати доречі. Факти то рофли, хтось для приколу заспівав, дитину навчив, я ще забув що в корені твоєї шизотеорії есперанто, придуманий після виникнення лінгвістики, все одно що "вигадана" мова до такої науки. А земля якої форми? України?
Безосібний ID: Буйтур Абовович  30/06/22 Чтв 23:01:20 #46 №940739 
>>940314
>Висновок: тобі навіть лінь відкрити вікіпедію
Ну і так, ліньки, хто біжить за цитатами перший той і лох, правило дискусій, тримай, користуйся.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  01/07/22 Птн 01:57:34 #47 №940873 
213123d.jpg
>>940734
>Факти то рофли пук-пук среньк
Тобто, по суті тобі немає чим заперечити.
>хто біжить за цитатами перший
Цитата - дослівний уровок з тексту. Знайди будь-що із фактів на будь-якій мові, і покажи. Cкину 500грн на приват.
>правило дискусій
Пункт про аргументацію тейків пропустив. Перечитай ще раз.

Так, Миколо, даю тобі останній шанс. Так як ти не можеш зосередитися, я процитую твої тейки.

>1) мови не вигадують
>2) живі мови народжуються самі собою
>3) Це невдала спроба в мову
>4) ширина застосування есперанто ніяка
>5) на ній народи не спілкуються
6) Додай що пропустив

1) З'ясували що таки вигадують
2) Не завжди. Жива мова = будь-яка розмовна не залежно від похождення. З'ясували що есперантою таки шпрехають в розмовах.
3) Як з'ясували, таки вдала (якщо ні, аргументуй чому саме, без виляння дупою)
4) З'ясували що таки застосування не вузьке. (Приклад дійсно вузького - латинь. Лише в медицині)
5) Таки спілкуються. Є каталоги за допомогою яких можна подорожувати по світу знаючи лише есперанто.

До речі. Сучасний розмовний івріт також штучний, і має офіційний статус в Ізраїлі
>INB4 ряяяя єта другое
Безосібний ID: Родослав Аксерамович  01/07/22 Птн 03:53:21 #48 №940901 
Такой пиздец, когда на украинском говорят "Кста" и "Чэл".
Это русский язык переведенный на украинский. Это эволюция русского интернет языка. Кста и чел на украинском вообще не звучит и слушается именно так, что человек просто начитался русскоязычных интернетов, но все равно пытается говорить на украинском.
Безосібний ID: Буйтур Абовович  01/07/22 Птн 07:04:22 #49 №940908 
>>940873
>в корені твоєї шизотеорії есперанто, придуманий після виникнення лінгвістики, все одно що "вигадана" мова до такої науки. А земля якої форми? України?
Самий цікавий уривок посту шизло пропустило. Що окрім російської вигадали древні укри, шизло?
Безосібний ID: Буйтур Абовович  01/07/22 Птн 07:06:21 #50 №940909 
>>940901
Зате ознака живої мови, якщо балакає без русизмів значить позер наслухався телевізора.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  01/07/22 Птн 13:28:37 #51 №941024 
sticker9.png
>>940908
>Не можу нічо аргументувати, але Бандерою клянусь я правий!

Самий цікавий уривок шизло пропустило. Ти не аргументувало ні одної своєї позиції.
Чи ти ніколи не чув про таке слово? Ти в курсі що борда 18+?

Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  01/07/22 Птн 15:07:28 #52 №941122 
46456456456.jpg
>>940908
В принципі, у тебе є можливість анулювати всі претензії. По факту ти висловив свою персональну "думку", не більше того.
Згідно конвенціі з прав людини, кожен має право висловлювати свою думку. Тут без заперечень.

Під твоїми словами все одно немає ніяких наукових праць чи статистики, а тому я навряд чи доб'юся від тебе чогось внятного.

Безосібний ID: Буйтур Абовович  01/07/22 Птн 21:01:48 #53 №941553 
>>941122
Гонору все ще забагато. Пиздів про вигадані мови ти, як почув про аргументи почав повторювати за мною, типу відволік чи що, тож ні, пояснюй ти, а претензії до мене мені до сраки, саме тої звідки ти взяв оті шизотеорії про середньовічних лінгвістів.
Тільки занадто не старайся, довге я читати не хочу.
Безосібний ID: Держислав Абдряхимович  01/07/22 Птн 22:41:04 #54 №941640 
129.jpg
>>941553
>Пиздів про вигадані мови ти

Не пиздів, а роздавав смачних лещей фактами.

>як почув про аргументи
>в корені твоєї шизотеорії есперанто, придуманий після виникнення лінгвістики, все одно що "вигадана" мова до такої науки
Ці аргументи?

Ok Відповідаю. Мова придумана після виникнення лінгвістики це все одно що мова до такої науки.
Чому? Тому що має всі ознаки мов, які розвивалися "природнім" шляхом. Питання?

>шизотеорії про середньовічних лінгвістів
Це буквально в підручниках з історії Росії-України 17-18ст. Якщо історія для тебе це шизотеорії, у мене для тебе погані новини, друже.
Безосібний ID: Буйтур Абовович  01/07/22 Птн 23:28:15 #55 №941676 
>>941640
Так російська ж теж придумана, тільки до лінгвістики, ні? Підручники історії, об'єктивність)) а як впроваждувалася нова мова? На прикладі штучних ми вже знаємо що це навіть в наш час ледве рухається.
Безосібний ID: Добромисл Маркович  14/07/22 Чтв 14:27:36 #56 №952243 
>>931521 (OP)
Ставати альфачем і прогинати оточення під себе.
Почни з обслуги в магазах і кафе, інтернет-магазах
Потім з незнайомцями спілкуйся Українською
Потім переходь на знайомих
Потім на близьких
Безосібний ID: Борислав Люсьєнович  14/07/22 Чтв 15:03:50 #57 №952281 
>>931521 (OP)
Разговаривай на украинском и всё. Разве есть какая-то проблема в том, что твое окружение не будет на нём разговаривать?
comments powered by Disqus

Отзывы и предложения